שער יורו / אירו לפי תאריך | שער היורו / אירו לפי תאריך | שערי היורו / אירו לפי תאריך | שער לפי תאריך של יורו / אירו

שער היורו = 0
*המידע נכון לתאריך20/06/2021

היורו הוא המוטבע האחיד של שבע עשרה מבין עשרים ושמונה המדינות חברות באיחוד האירופי. היורו משמש מטבע יחיד באוסטריה, אסטוניה, איטליה, אירלנד, בלגיה, גרמניה, הולנד, יוון, לוקסמבורג, מלטה, סלובניה, סלובקיה, ספרד, פורטוגל, פינלנד, צרפת וקפריסין. בריטניה, דנמרק ושבדיה, הנחשבות לחברות וותיקות באיחוד האירופי, בחרו שלא להצטרף אל גוש היורו וכפי שזה נראה עתה, הן לא מתכננות להצטרף אל גוש היורו בעתיד. הגופים האחראים על היורו הם הבנק המרכזי האירופי והבנקים המרכזיים של המדינות השונות החברות בגוש.

כמטבע החשוב ביותר בגוש האירופי ליורו יש חלק גדול בהשפעה על הכלכלה העולמית. התנודות בשער היורו מול שער הדולר ומול שערים יציגים של מטבעות רבים אחרים, נובעים ממספר רב של גורמים מורכבים, בניהם: חוסר יציבות פוליטית או ביטחונית, פעילות כלכלית, אסונות טבע, שער הדולר ועוד. משקיעים רבים, מוצאים את עצמם, בין אם התכוונו לכך ובין אם לאו, עוקבים באופן קבוע אחר התנודות בשער היורו, על מנת לקבל תמונת מצב עדכנית ולקבל החלטות כלכליות בהתאם. הימנעות מכוונת או לא מודעת מהתנודות בשער היורו עלולה לגרום להפסדים של ממש.

היורו הוא, כאמור מטבע חשוב במיוחד, המושפע מהנעשה בשווקים רחבים ומושפע מהנעשה בשווקים רחבים לא פחות. כל מי שמעוניין להשקיע במטבע חוץ, או בגורמים הקשורים במטבע חוץ, חייב להישאר כל הזמן עם היד על דופק היורו ולקבל את הנתונים המפורטים והעדכניים ביותר, על מנת שהוא יוכל לקבל החלטות נכונות בזמן הנכון. אתר זה מעניק למשקיעים את כל המידע החיוני הקשור לשער היציג של היורו. כאן תוכלו למצוא מאמרים מקצועיים, עדכוני חדשות, ניתוחי שוק מעמיקים ופרטים רבים נוספים המעודכנים בתדירות גבוהה על מנת להעניק לכם את תמונת המצב העדכנית ביותר בנושא שער היורו.

למה לסחור באופציות של מט"ח ?

אופציות של מט"ח הן סוג של הבטחה לעתיד, מסמך אשר מבטיח כי בעתיד יהיה ניתן לרכוש מטבעות חוץ בשער שנקבע, אפילו אם הוא ישתנה. בחוזה רשומים שערי מט"ח שנקבעו, רשום תאריך הפקיעה ופרטים נוספים וכך בטווח הזמן שנקבע יכול האדם לרכוש מט"ח בסכום הקבוע מראש וכמובן, בכמות הקבועה. בעזרת שיטה זו יכול האדם להבטיח לעצמו כי יוכל לרכוש בעתיד מט"ח בסכום מסוים אפילו אם ערך המט"ח יעלה, רווח נקי בשבילו. כמובן, אם ערך המט"ח ירד, ההספד הוא של המשקיע בלבד שכן סכום הקנייה שנ...

לפרטים נוספים

כמה שווה יורו היום ?

כידוע, הסימן של היורו הוא - €. המטבע הגיח לעולם כבר משנת 1999 וכיום הוא המטבע הרשמי של גוש האירו. כיום, מדובר באחד מן המטבעות החשובים ביותר בעולם ולכן המעקב אחר שער היורו הינו מעקב בלתי פוסק, מעקב מתמיד וללא כל הפסקה. כיום, משקיעים רבים תלויים בערך של שער היורו ולכן שערו הוא אחד מהשערים עליהם עוקבים רבים ברחבי כל העולם.

לפרטים נוספים

כיצד האמריקאים מתייחסים לנתוני שער היורו/אירו

ההיסטוריה האמריקאית התחילה ברגע שלא הסכימו תושבי 13 המושבות שהוקמו על ידי יוצאי אירופה להמשיך ולשלם מיסים כבדים למלך אנגליה. נראה כי גם היום קיימת מתיחות כלכלית מתונה שאינה מוחצנת בין ארצות הברית לבין האיחוד האירופי.

לפרטים נוספים

למי חשוב שער היורו/אירו

לא אחת אתם יכולים למצוא את עצמכם יושבים בתחנת הרכבת ליד אדם שאינו מסיר את עיניו מהמוסף הכלכלי של העיתון שבו הוא קורא. הדבר יכול להיות קשור לעניין הרב שמגלה אותו אדם בנתוניו של שער היורו/אירו של היום.

לפרטים נוספים

ההיסטוריה הקצרה והסוערת של ערך היורו/אירו

לפני שנים לא רבות נכנס לכלכלה העולמית מושג חדש, ערך היורו/אירו, ומאז המפה הפיננסית כבר לא נראית אותו הדבר. כיום רבים מכירים את המטבע הזה ויש לא מעט המעדיפים להשקיע בו ולא בדולר האמריקאי הוותיק והמוכר יותר

לפרטים נוספים

התנודות השונות של שער היורו/אירו

כל מטבע הוא כזה שנתון לתנודות שונות וככזה הוא גם מהווה רמה מסוימת של אטרקטיביות מבחינתם של משקיעים שונים. שערי מטבעות הם דבר חשוב ברגע שמתבצעות עסקאות של יבוא ויצוא עם מדינות אחרות ולכן רבים מעוניינים לדעת מדי יום מהו שער היורו/אירו או מה הם שעריהם של מטבעות אחרים בעולם

לפרטים נוספים

היסטוריה של היורו / אירו

המהלך הגדול שתכננו מנהיגים אירופיים רבים יצא לדרך בשנת 1999 שבה הוצג רשמית מטבע חדש שחולל מהפכה לא קטנה, יורו. במשך 3 שנים יכלו תושבי מדינות האיחוד האירופי להשתמש גם במטבע המקומי שלהם וגם ביורו עד שלבסוף בשנת 2002 הפך יורו להיות המטבע הרשמי של המדינות החברות באיחוד (למעט מספר מדינות שקיבלו היתר להישאר עם המטבע המקומי הוותיק שלהם)

לפרטים נוספים