כמה שווה פאונד ?

שער הלירה שטרלינג = 0
*המידע נכון לתאריך23/04/2021


הפאונד הוא המטבע בו משתמשים באנגליה ורבים אשר יש להם קשרים עסקיים עם אנגליה או נוסעים לאנגליה בקרוב, שואלים את עצמם כמה שווה פאונד כדי לתכנן טוב יותר את ההתנהלות הכספית שלהם. ובכן, בדיוק כמו שערים של מטבעות אחרים, שער הפאונד מתעדכן בכל יום בשעות נעילת הבורסה והוא תקף עד לרגע נעילת הבורסה בפעם הבאה. כך, מלבד הימים בהם הבורסה אינה פועלת, שער הפאונד היציג משתנה בכל יום מחדש ולכן אלו אשר זקוקים למטבע מוכרחים להיות מעודכנים בשינויים אשר עוברים עליו.


מה משפיע על שער הפאונד ?


שער הפאונד היום מושפע מעשרות גורמים שונים, כמו כל מטבע אחר. המטבעות מושפעים ממצבה הכלכלי של המדינה בה הם נסחרים, מהמצב הביטחוני שלה, מהאינטראקציה שלה עם מדינות אחרות ומעוד גורמים רבים מאוד. זו הסיבה לכך שקשה מאוד לחזות את שער הפאונד היציג מראש מבלי להיות בעלי ניסיון רב ובעלי ידע עצום בתחום.


איפה אפשר להתעדכן בשער הפאונד ?


אם אתם רוצים להיות מעודכנים בשער הפאונד, אתר פרומו נט מביא לכם אותו בכל יום מחדש. תוכלו להתעדכן בכל בוקר בשערים יציגים של פאונד ומטבעות אחרות וכך תוכלו להתעדכן בצורה מסודרת ונכונה בכל יום ויום מחדש. כפי שאתם יכולים לראות, המידע באתר הינו נגיש וזמין לכל אחד ואתם יכולים לצפות בו ללא כל בעיה.