שער המחאות | שער ההמחאות | שערי ההמחאות |

שער היורו = 0
*המידע נכון לתאריך12/05/2021

תוצאות שערי מטבע חוץ עבור שער המחאות . בחרו שער המחאות הרלוונטי לכם. במידה ולא תמצאו את שער ההמחאות בדף זה ראו תוצאות בצדדי העמוד.

עו"ד רונן אורן - פירוקים ומיזוגים

עו"ד רונן אורן , מומחה כינוס נכסים ופירוק חברות, מוסר לנו עצות חשובות ביותר. עורך דין רונן אורן, שמכיר היטב את לשכת הוצאה לפועל דרך לקוחותיו השונים, חולק את עצותיו עם הקהל הרחב.

לפרטים נוספים

למה לסחור באופציות של מט"ח ?

אופציות של מט"ח הן סוג של הבטחה לעתיד, מסמך אשר מבטיח כי בעתיד יהיה ניתן לרכוש מטבעות חוץ בשער שנקבע, אפילו אם הוא ישתנה. בחוזה רשומים שערי מט"ח שנקבעו, רשום תאריך הפקיעה ופרטים נוספים וכך בטווח הזמן שנקבע יכול האדם לרכוש מט"ח בסכום הקבוע מראש וכמובן, בכמות הקבועה. בעזרת שיטה זו יכול האדם להבטיח לעצמו כי יוכל לרכוש בעתיד מט"ח בסכום מסוים אפילו אם ערך המט"ח יעלה, רווח נקי בשבילו. כמובן, אם ערך המט"ח ירד, ההספד הוא של המשקיע בלבד שכן סכום הקנייה שנ...

לפרטים נוספים

כמה שווה יורו היום ?

כידוע, הסימן של היורו הוא - €. המטבע הגיח לעולם כבר משנת 1999 וכיום הוא המטבע הרשמי של גוש האירו. כיום, מדובר באחד מן המטבעות החשובים ביותר בעולם ולכן המעקב אחר שער היורו הינו מעקב בלתי פוסק, מעקב מתמיד וללא כל הפסקה. כיום, משקיעים רבים תלויים בערך של שער היורו ולכן שערו הוא אחד מהשערים עליהם עוקבים רבים ברחבי כל העולם.

לפרטים נוספים

עסק מצליח למכירה

רבים סבורים כי לא הגיוני שאדם אשר יש ברשותו עסק מצליח יעמיד אותו למכירה עבור יד שניה אך תאמינו או לא, כנסו עכשיו וקראו.

לפרטים נוספים