מחיר חופשה בצימר

צימר בישראל הוא הדרך לחופשה בדרך המיוחדת והמרגיעה ביותר. מדובר בבקתה העשויה אבן או עץ אשר מכילה בתוכה את כל הדברים המפנקים ביותר ושעושים את החופשה לדבר הכי מהנה שיכול להיות. מחירי חופשה בצימר משתנים בהתאם לסוג הצימר אותו תבחרו וכמובן את הציוד אותו הוא מכיל והאזור שבו הוא מתקיים.

לבלות בשקט שלך
חופשה לא תמיד מקנה לכם את השקט לו אתם מצפים. צימר ממוקם באחד מהאזורים השקטים והיפים ביותר שיש לישראל להציע. בין חלקות הטבע מרהיבות נמצא גן עדן קסום השמור בעיקר לאלו מכם שמעוניינים לנפוש במקום שקט ולהירגע מכל ענייני היומיום.

כל מה שאתם צריכים
מחיר חופשה בצימר נקבע על כמות הלילות בו תשהו בו. ישנם צימרים המכילים ציוד רב יותר וישנם כאלו עם פחות. צימר פשוט מכיל בעיקר מיטה מקלחון וטלוויזיה ועלותו היא נמוכה ללילה של שהייה. המקום שבו הוא ממוקם מספק את האווירה ובהחלט ניתן ליהנות גם במחיר נמוך. למעוניינים להתפנק מוצעים צימרים המכילים ציוד יוקרתי כג'קוזי, מסך טלוויזיה גדול ומיטה גדולה ומפנקת. ככל שיש ציוד רב יותר ומתקדם יותר כך עולה בהדרגה מחיר השהייה במקום.

עשה זאת בעצמך
כאשר נופשים בצימר המחשבה הראשונה היא מה ניתן לאכול בו. האפשרויות הקלות ביותר הן חיפוש מסעדות באזור ולהשביע את רבעונכם בהם. למשקיענים מבניכם ניתן לעשות שימוש במטבחון המאובזר שקיים במרבית הצימרים, שמאפשר לכם לבשל ארוחות בכל סגנון שתבחרו. דרך נוספת היא לערוך על האש באמצעות בשרים שניתן להחזיק במקרר עד לצלייתם. ארוחות אלו יכולים להחיות מסגרות זוגיות מבחינה רומנטית וכמובן גם לתרום לאיחוד המסגרת המשפחתית.

מתאים לכל אחד
מבחינה כלכלית כל אחד יוכל למצוא את הצימר בצפון המתאים לו ביותר ושיוכל לנפוש בו מבלי להזדקק לרוקן את הכיסים. כל הצימרים מתאימים לבילויים זוגיים ומשפחתיים וניתן לשלב איתם אטרקציות בילוי וטיולים שונים באזור היפה בו תבחרו לשהות. רוב הצימרים נמצאים בלב הטבע ולכן סמוכים לאתרי טיולים מרהיבים. ניתן להפוך את השהות שלכם בצימר לטיול של ממש.