ניצול משברים בשוק ההון

בשוק ההון הסבלנות היא מילת המפתח. משקיעים בעלי סבלנות יכולים להגיע להזדמנויות הגדולות ביותר על ידי המתנה בשקל למצב שנראה כמו משבר, בו המחירים הינם אטרקטיביים ביותר, אך מצב השוק והתחזיות מראים כי המצב הולך להשתנות ומדובר בהשקעה כדאית במיוחד. כידוע, מצבו של שוק ההון משתנה על פי מצב החברות ולכן משבר אחד קטן של חברה מסוימת יכול להביא למחירים אטרקטיביים מאוד של המניות שלה בעוד שלאחר מספר ימים היא שוב עולה והמניות שווה כסף רב.

כך מנצלים בשוק ההון משברים. לדוגמא, ביפן התרחש רעידת אדמה אשר גרמה למניות רבות של חברות בנייה ותשתיות לעלות בצורה משמעותית. לכן, מי שניצל את המשבר בעת רעידת האדמה ורכש את מניות החברה יכול להרוויח כסף רב לאחד זמן מה, בו החברות נדרשות מאוד לצורך שיפוצים ובנייה מחודשת והמניות הופכות לשוות זהב ובעלות ערך גבוה מאוד. זהו ניצול משברים בשוק ההון, ניצול של משבר במדינה או חברה מסוימת לטובת רווח גדול מאוד בעתיד.

אם גם אתם רוצים לסחור בשוק ההון אתם חייבים לדעת כיצד לנצל משברים לטובתכם וכיצד לאתר בסבלנות רבה את ההזדמנויות המתאימות ביותר לרכישת מניות וכמובן, כיצד למצוא את הזן המתאים ביותר למכירה של אותן מניות. כל זאת בעזרת ניצול נכון של המשברים והרבה מאוד סבלנות.