מה הן אופציות בינאריות ?

תחום המסחר באופציות בינאריות הוא תחום של מסחר אשר תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות ובניגוד לעבר בו לא היו משקיעים רבים בתחום זה וכמעט ולא הכירו בו, כיום ישנם משקיעים רבים באופציות בינאריות וכמעט כל סוחר בשוק ההון יכול להעיד כי ביצע השקעה באופציות בינאריות לפחות פעם אחת במהלך כל חייו כסוחר בשוק ההון.

מה ההבדל בין מסחר באופציות בינאריות לבין מסחר באופציות רגילות ?

ישם מספר הבדלים בין מסחר באופציות בינאריות לבין מסחר באופציות רגילות, הבדלים משמעותיים מאוד. ההבדל הראשון הוא בכך שבתחום המסחר באופציות רגילות ניתן גם לרכוש ולמכור אופציות וכן לבצע מסחר במגוון רחב של שערי פקיעה. לעומת זאת, מסחר באופציות בינאריות מאפשר רק לרכוש אופציות וזאת רק בשער המסחר בזמן הרכישה. כדי להגיע לרווחים ולבצע השקעה נכונה יש להיות ממולח ומנוסה ולכן ניתן לראות רק סוחרים מתקדמים ומנוסים א/שר מבצעים השקעות באופציות בינאריות באופן קבוע.

ההבדל השני בין אופציות רגילות לבין אופציות בינאריות הוא שיש מגוון רחב של סוגי אופציות וכך כל סוחר יכול למצוא את סוג האופציות הבינאריות המתאים לו ואשר בעזרתו יוכל להגיע לרווחים משמעותיים מאוד ולנצל את כל הטוב ואת כל היתרונות הרבים אשר גלומים באופציות הבינאריות.