אופציות בינאריות – הדבר הגדול בשוק ההון

אופציות בינאריות הפכו ללהיט גדול בקרב סוחרים רבים, גם בישראל ובכלל, בכל רחבי העולם. כיום ניתן לראות כיצד גם משקיעים מנוסים ומומחים משקיעים באופציות בינאריות על מנת להגיע לרווחים גבוהים וטובים ואיך גם משקיעים קטנים אשר בדיוק עושים את הצעדים הראשונים שלהם בשוק ההון, מבצעים השקעות באופציות בינאריות וכך לומדים כיצד לבצע השקעות נכונות וכיצד להתפתח בשוק ההון בצורה הטובה ביותר.

אחוזי תשואה גבוהים במיוחד                                    

אחד מן היתרונות הגדולים ביותר של אופציות בינאריות, היתרון החשוב ביותר, הוא העובדה שבהשקעה באופציות בינאריות ניתן להגיע לתשואה גבוהה מאוד, אפילו תשואה של 90% (!), ביום אחד בלבד. לגן, השקעות באופציות בינאריות הן השקעות שקורצות למשקיעים רבים וגורמות להן להרוויח כסף רב בפרקי זמן קצרים במיוחד.

או הכול, או כלום

אופציות בינאריות, או בשם השני שלהן – אופציות דיגיטליות, הן אופציות העובדות על הכלל של "או הכול, או כלום". באופציות הללו ישנן רק שתי אפשרויות של תוצאות אשר ניתן להגיע אליהן – או רווח או הפסד, או שהמשקיע צדק או שהוא טעה. בנוסף, בניגוד לאופציות אחרות בהן סכום הרווח או ההפסד יכול להשתנות, כשמדובר באופציות בינאריות סכום ההפסד ידוע מראש ולכן המשקיע יכול לקחת זאת בחשבון בצורה הרבה יותר קלה בזמן שבו הוא מבצע את ההשקעה.